Toksyna Botulinowa - Kraków


Toksyna botulinowa czyli toksyna botulinowa od wielu lat cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród pacjentów. Produkt ma szereg zastosowań a zabieg wykonywany przez specjalistę daje skuteczne efekty nieraz nawet spektakularne.

Toksyna botulinowa w naszym gabinecie wykorzystujemy do wygładzania zmarszczek. Toksyną botulinową możemy skorygować zmarszczki poziome czoła, kurze łapki, lwią zmarszczkę, opadające kąciki ust, uśmiech dziąsłowy a także zmarszczki na szyi.

Zabieg polega na podaniu przez lekarza toksyny botulinowej w postaci nakłuć w dany mięsień. Preparat blokuje przewodnictwo nerwowo- mięśniowe. Po 2- 14 dniach od zabiegu mięsień rozluźnia się i można zaobserwować wyrównanie zmarszczki. Efekty zabiegu utrzymują się od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie zabieg powinien być powtorzony.

 Toksyna botulinowa coraz częściej stosowana jest również z powodzeniem  do leczenia natpotliwości. Dotknięty nią obszar, na przykład pachy, stopy czy dłonie, ostrzykuje się preparatem, zmniejszając w ten sposób wydzielanie potu przynajmniej o połowę.

Jeśli jesteś zainteresowany tym zabiegiem zapraszamy do kontaktu 730-111-121

W naszym gabinecie zabieg wykonywany jest przez  Lek. med. Roberta Skibińskiego.

Efekty zabiegów z wykorzystaniem preparatu:

Przed

Zapraszamy!

Toksyna botulinowa-  Kraków. Krowodrza, Śródmieście. Perfect Estetic. Promocja

 

Toksyna botulinowa rozprostuje zmarszczki. Zabieg idealny na kurze łapki, zmarszczki poprzeczne czoła. Młodszy wygląd na długi czas.

Depilacja Laserowa Kraków - Perfect Estetic

Kraków, ul. Świętokrzyska 8 tel. 730-111-121
email: depilacja.laserowa.krakow@gmail.com
NIP: 6831528534
REGON: 357351786